Brzdová soustava

Ucelená nabídka výrobků Kraft Automotive pro brzdovou soustavu zahrnuje mimo jiné brzdové desky, kotouče, čelisti, bubny, čidla desek a čidla ABS i brzdové válečky. Nabídka je natolik komplexní, že zaručuje modelové pokrytí přes 90 % nyní používaného evropského vozidlového parku. Brzdová soustava je jedním z klíčových činitelů rozhodujících o bezpečnosti řidiče a jeho spolujezdců, proto je na spolehlivost a kvalitu těchto výrobků pokládán obzvláštní důraz.

Brzdové desky podléhají kontrolám a zkouškám kvality v každé fázi výrobního postupu – od nákupu surovin a materiálů používaných k výrobě přes míchání, lisování a broušení až k balení hotových výrobků. Desky Kraft Automotive lze používat ve vozidlech opatřených systémy ABS, ESP, TCS, EBD, ASC apod. Mohou být používány rovněž s každým druhem brzdových kotoučů, včetně sportovních (drážkovaných anebo vrtaných). Každá deska obsahuje dva druhy zabezpečení proti nežádoucímu pískání brzdového systému – významné zvýšení hmoty přímo přiléhající k obložení desky a antivibrační podložky (tzv. SHIM).

Je třeba zdůraznit, že výrobce destiček má certifikát ISO 9001:2001 a 14001:2005. Samotné výrobky splňují veškeré evropské standardy kvality, vyžadované ES směrnicí ECE R-90, která povoluje obchodování s brzdovými deskami a čelistmi na území států Evropské unie.

Aktuální katalog brzdových kotoučů a bubnů pokrývá přes 90 % vozidlového parku evropské výroby. Díky mnohaleté spolupráci s ověřenými dodavateli jsou tyto výrobky charakteristické vysokou kvalitou a jsou žádány na celoevropském trhu.

Brzdové čelisti jsou nejmladší nabízenou skupinou výrobků v nabídce Kraft Automotive, ovšem ta již přesto zahrnuje téměř 200 produktů. Vyrábějí se na bázi nejnovějších technologií, neobsahují škodlivé suroviny a jsou díky tomu šetrné jak vůči životnímu prostředí, tak vůči spotřebitelům. Brzdové čelisti Kraft Automotive jsou vyráběny pouze v zemích Evropské unie a splňují stejně jako brzdové desky všechny standardy vyžadované zákonem.

V posledni dobe sortyment znacky Kraft Automotive zvetsil svou nabidku o novy vyrobek – odmastovac Brake and Clutch Cleaner. Je to moderni prostredek rychle a efektivne cisti a odmastuje brzdove a spojkove soucastky. Dokonale odstarnuje brzdovou kapalinu, maziva, olej a ostatni spinu z kovovych soucasti. Vyrobek omezuje piskani brzd a klouzani spojky. Je jednoduchy v pouziti a nezpusobuje korozi kovu.

Odmastovac Kraft Automotive dostupny je v 500ml baleni.