Akcesoria

Asortyment akcesoriów Kraft Automotive zawiera dwie grupy produktów – wycieraczki samochodowe i żarówki.

Piórka wycieraczek samochodowych pod marką Kraft Automotive to ponad 70, sprzedawanych od kilku lat i cieszących się bardzo dobrą opinią użytkowników produktów. W ofercie są zarówno pióra szkieletowe jak i płaskie o długościach od 280mm do 600mm oraz nowość – pióra hybrydowe (330 mm do 700 mm).

Wycieraczki pakowane są pojedynczo, a także w komplety po 2 sztuki. Każda wycieraczka jest wyposażona w odpowiedni adapter. Przy produkcji wycieraczek Kraft Automotive używane są wyłącznie wysokiej jakości materiały umożliwiające ich długą i bezproblemową eksploatację.  

Oferta żarówek samochodowych Kraft Automotive obejmuje obecnie kilkadziesiąt najpopularniejszych referencji 12V i 24V od żarówek H4 i H7 do żarówek pomocniczych. Produkty te cechują się bardzo długim okresami użytkowania. Staranny dobór producenta, zaowocował dobrymi parametrami produktów, zarówno w zakresie jasności światła, jak i prawidłowej geometrii żarówek, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo i komfort ich użytkowników. Wszystkie żarówki Kraft Automotive posiadają homologację ECE R37.