Variklis ir variklio įranga

Variklio dalių asortimentas – tai apie 60 skirtingų pavadinimų gaminių. Prekybos pagrindą sudaro alkūninio veleno skriemuliai, karteriai, alyvos siurbliai, vožtuvų stūmikliai, karbiuratoriaus atramos.

Taip pat siūlome šiuos tarpiklius ir riebokšlius: alkūninio veleno, skirstymo veleno, pavarų dėžės, varančiųjų pusašių riebokšlius, automatinių pavarų dėžių, variklio galvutės, įsiurbimo kolektorių, alyvos išleidimo kamščio, kolektoriaus, alyvos siurblio, vandens siurblio, pagalbinio siurblio, EGR vožtuvo tarpiklius ir vožtuvų kotelių riebokšlius.

Kraft Automotive ir Sakura prekių ženklų variklių įranga priklauso skirstomojo veleno dirželio ir pagalbinio dirželio skriemulių bei įtempiklių grupei. Į šią grupę taip pat įeina generatoriaus movos. Skriemuliai naudojami kaip originalių skriemulių pakaitalas arba kaip atsarginė įtempiklio dalis. Gaminant skriemulius naudojami aukščiausios kokybės guoliai užtikrina ilgą ir patikimą skriemulių veikimą. Siūlomi skriemuliai tinka daugumai Europos ir Azijos automobilių.

Siūlomų variklio dalių ir variklio įrangos elementų kokybė yra itin svarbi. Kiekvienas potencialus gedimas kelia daugelio kartu veikiančių elementų pažeidimo pavojų ir dėl to transporto priemonės naudotojas gali patirti nemažų išlaidų. Tad kiekviename gamybos etape, laikantis labai griežtų technologinių reikalavimų, kontroliuojamas ir tikrinamas šių gaminių atsparumas ir kokybė.